Askılı Raf Sistemleri

Askılı raf sistemleri, askılı olarak üretilen malzemelerin depolanması noktasında tasarlanan son derece önemli olan malzemelerin katlı sistem olarak asma kat raf sistemlerinde dahi ürün ve malzemelerin depolanmasında çok rahat bir şekilde uygulanabilir. Öncelikle bahsetmiş olduğumuz gibi perakende satış noktasında, ürün ve malzemelerin eksiksiz, zarar almadan, hasarsız bir şekilde nakliye edilmesi noktasında son derece mühimdir. Bu ürün ve malzemelerin tamamıyla elle kullanılabilir bir yapıda bulunmaktadır. Otomatik depolamaya kıyasla daha ekonomiktir. Bu noktada sebebiyle de olabildiğince çok tercih edilmektedir. Bu ürün ve malzemelerin depolanması noktasında fonksiyonel olan bu ürün ve malzemelerin çoğunluklu olarak tekstil sektörlerinde tercih edilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz.

Askılı Raf Sistemleri Özellikleri

Askılı raf sistemleri özellikleri bakımından, kullanıcıların gereksinimleri noktasında imal edilen en önemli ürün ve malzemelerdir. Kullanıcıların gereksinimleri noktasında önemli prosedürü olan bu ürün ve malzemelerin, son teknoloji ile kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Modüler geçme sistemi tespit edilen bu ürün ve malzemelerin ayrıntılı ebatlarda tespit edilen çeşitlerde üretilmektedir. Ürünlerin göz aralıkları tamamıyla kullananlara göre ayarlanmaktadır. Ürünlerin göz aralıklarını değiştirerek, istediğiniz ürünü asabilme imkânı sağlamaktadır. Genellikle kaban, elbise, gömlek, grup elbise ve ceket gibi tekstil ürün ve malzemelerin depolanması noktasında son derece mühimdir. Kullanıcılar içinde istenilen ölçülerde en iyi üretim yapılabilmektedir.

Bu sistemlerin bilhassa depo alanları amacıyla son derece verimli bir bölge oluşturmaktadır. Depo alanları amacıyla geniş aksesuarlarının olması, değişik çözümler sunması yönünden son derece idealdir. İş bölgelerinde ya da depolama alanlarında az oran maksimum verim elde etmeniz konusu ile ilgili sizlere yardımcı olmaktadır. Raf sistemleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçerek ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Askılı Raf Sistemleri Fiyatları

Depolama sistemleri üstünde inceleme yapan kullanıcılar ürünün niteliğiyle birlikte fiyatları ile ilgili da bilgi sahibi olmak istiyor. Ürünlerin fiyatlarını etkileyebilecek birtakım mühim noktalar bulunuyor. Burada ilk olarak karşımıza ürün ve malzemelerin niteliği ve ürün yapımında sarf edilen malzemeler geliyor. Bu noktalar ürünün kaliteli olmasını sağlamaktadır. Elbette bu hususta ürün alacak olan herkes ürün ve malzemelerin kaliteli ve uzun vadede sağlam olmasını istemektedir. Bu noktada da ürünün fiyatından evvel niteliğine bakmak daha doğru olacaktır. Askılı raf sistemleri fiyatları ile ilgili net bir bilgi vermek bu sebeple hatalı olabilir. Sizler de isteklerinize ve gereksinimlerine göre özel ürün türleri ürettirebilir ya da standart olarak imal edilen, boyları standart olan, ürün ve malzemelerin den firma depolarınız için satın alabilirsiniz.

Askılı Raf Sistemleri Teknik Bilgiler

Depo bölümünde duvar evresinde durarak, ürün ve malzemelerin istiflenmesi noktasında mühim olan bu ürün ve malzemelerin tekli askılık konumları görebildiği gibi, çift doğrultulu askılık görevi de görebilmektedir. Askılı raf sistemleri teknik özelliklerine baktığımız zaman portatif bir sistem olması sebebiyle özel ebatlarda üretilerek, sizlerin ihtiyacını karşılayabilir. Bu sistemler genel olarak hafif yükler sahibi olan ürün ve malzemelerin depolanmasında kullanılmaktadır. Bunun dışında yüksek ağırlıkta olan ürün ve malzemelerin depolanması amacıyla de ağır yüklere özel olarak da üretilebilmektedir. Oluşturulan ürün ve malzemelerin aralıkları direkt olarak askılık gibi kullanılabilir. Bunun dışında aynı bu ürün ve malzemelerin amacıyla da ayrı gözler yapılan daha önce de bahsettiğimiz gibi gömlek, kazak ve ceket gibi birbirine karışmaması gereken ürün ve malzemelerin depolanması amacıyla de tercih edilebilir.

YUKARI