Çelik Raf

Depolama sistemleri arasında en çok tercih edilenler çelik raf sistemlerdir. Öncelikle arşive önem veren veya raf sistemleri tarzıyla faaliyetlerine devam etmekte olan birçok firma bu sistemler için sürekli olarak sipariş vermektedirler. Bu ürünler, hem estetik açıdan şık duran hem de sağlam olan bu sistemler uygun fiyatlarıyla firmamızda göz doldurmaktadır.

Depolama sistemleri firmamız tarafından müşterilerimizin istediği renk ve boyutlarda üretilmekte olup hem işlevsel hem de görsel açıdan sektördeki diğer markalardan veya ürünlerden daha iyi bir konumda bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey zevkinize hitap eden bu sistemleri bize anlatmak ve daha sonra üretimini beklemek olacaktır. Bizler firma olarak bu sistemlerin montajını da sizlere yapmakta ve bu süreci sizler için en hızlı bir hale getirmekteyiz. Eşya veya ürünlerimizin depolanmasında ve müşterilerimize sergilenmesi amacıyla depolama sistemleri kullanım alanı bakımından geniş bir kapsam içerisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı da imalatçılar tarafından depolar için bu sistemler üretilmektedir.

Çelik Raf Nasıl Yapılır?

Firmamızda hazırlamış olduğumuz bu sistemleri nasıl yaptığımızı siz değerli müşterilerimize anlatmak isteriz. Çelik raf nasıl yapılır? Sorusuna cevap olarak bu sistemler rulo halinde bulunmakta olan boyutları farklı saçların kesilmesi ile yapılmaktadır. Sonrasında kesilen bu saçların üzerlerine delikler açılır ve eğme veya bükme işlemleri yapıldıktan sonra müşterilerimizin dilediği şekle getirilmektedir. Bunun yanında raf kullanımını kolaylaştırmak için plastik taban ve cıvatalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünler, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı ebatlarda üretilmektedir.

İmalatçıların çeşitlenmeye gitmesinde genel olarak belli başlı nedenler bulunmaktadır.  Depolama raflarının kullanım alanları veya depolanması yapılacak ürünlerin çeşitleri değiştiğinde rafların da türünde değişiklik oluşmaktadır. Bu alanda hizmet vermeye devam eden firmamız, yıllardır büyük özveri ile ürettiği raf sisteminde, bu farklılıkların bilincinde olarak değişik model ve türlerde ürünler çıkarmaya devam etmektedir.

Çelik Raf Sisteminin Avantajları

Depolama sistemleri arasında bu ürünler kullanıcılara birçok avantajlar sunmaktadır. Çelik raf sisteminin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Firma olarak üretmiş olduğumuz sistemleri istenildiği zaman kolay bir şekilde sökülme işlemi yapılarak başka bir alana kurulabilmektedir.
  • Hacim olarak büyük bir yapıya sahip olsa da bir alandan başka bir alana kolaylıkla taşınmakla birlikte istediğiniz her yerde saklama imkânına sahip olursunuz.
  • Bu sistemler, sağlamlık yönünden diğer raf çeşitlerine göre daha sağlamdır. Ağır ürünlerin satışı yapıyorsanız sizler için en uygun olan raf çeşididir.
  • Estetik bakımdan da ürünlerinizin daha güzel tasarımda gözükmesini sağladığı için işyerlerine ferahlıkta sunmaktadır. Her türlü depolama ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bu sistemlerin teknik özelliklerini bilmenizde fayda olduğunu düşünerek teknik bilgilerini sizlere aktarmak istiyoruz.

Çelik Raf Teknik Bilgiler

Bu sistemlerin fiyatlandırması konusunda müşterilerin istekleri doğrultusunda değişkenlik gösterdiği için keşif yapıldıktan sonra fiyat hazırlanmaktadır. Firmamız öncelikle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda keşif hizmetini tamamladıktan sonra tabla kalınlıkları, raf yükseklikleri ve bunlara benzer teknik özellikleri belirledikten sonra üretime başlamaktadır. Çelik raf sistemleri genel olarak arşivleme hizmetlerinde tercih edilmektedir. Teknik özellikleri ise raf tablası 9mm raf profili 16mm cıvata ve somunları koruyan plastik taban 14 mm ve standart renk olarak da gri renk ile üretim yapılmaktadır. Profil üretimlerimiz ise 200 cm den başlayıp 300 cm ye kadar veya müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı ölçülerde kesilmektedir.

YUKARI